FİNANSAL AVANTAJLAR

Filo araçlarımızı toplu olarak uygun şartlarda temin ettiğimiz ve servis – bakım hizmetini kendi bünyemizdeki Lider Servis tarafından verdiğimiz için en ekonomik şartlarda araç kiralarsınız, düşük maliyet avantajından faydalanırsınız.

Aylık kira bedellerini gider olarak gösterebilir kurumlar vergisinde mahsup ederek düşebilirsiniz.
Filonuzu satın alarak tek seferde çok büyük ücretler ödemek yerine Lider Oto Kiralama’dan filo kiraladığınız zaman, kira ücretlerini sabit olarak öder, masrafları en aza indirirsiniz.

Şirketinize filo satın almak yerine Lider Oto Kiralama’dan kiraladığınız araçlar size ek masraf çıkarmaz, aylık ödemeleriniz sabit olacağı için nakit akışı ve finansal planlamalarınızı uzun dönem yapabilirsiniz.

Araçların yaş ve kilometre artışından kaynaklanan 2.el değer kaybından etkilenmez, sürekli olarak yüksek model araç kullanarak firmanıza prestij sağlarsınız.

HİZMET AVANTAJLARI

Lider Oto Kiralama’dan firmanıza kiraladığınız araçlarınızın bandrol, trafik sigortası, kasko, muayene, bakım, lastik değişimi ve vergi işlemleriyle uğraşmazsınız, zamandan ve finansmandan tasarruf ederek sorunsuz araç kiralamanın keyfiyle zamanınızı işinize ayırırsınız.

Lider Oto Kiralama araçlarınızla ilgili yağ değişimleri, motor arızaları, lastik ve akü değişimleri gibi her türlü hizmeti, kiralama süresince ücretsiz olarak sağladığı için periyodik bakım ve onarım masrafları ödemezsiniz. İstediğiniz takdirde ücretsiz “lastik saklama” hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Lider Oto Kiralama, Yakıt Yönetimi Hizmeti ile akaryakıt firmaları ile olan anlaşmalarımız sayesinde araçlarınızda kullanacağınız yakıtı en indirimli şekilde alırsınız.

Olası kaza durumlarındaki süreçleri 7 / 24 Lider Oto Kiralamanın uzman müşteri hizmetleri ekibi yönetir, gerekli prosedürler ve evrak takibi konusunda size tam hizmet verilir.

OPERASYONEL AVANTAJLAR

Lider Oto Kiralama’dan kiralanan hiçbir araç için rehin işlemi ile karşı karşıya kalmazsınız.

Park, trafik, OGS veya HGS cezalarınızla ilgili operasyonel süreçler Lider Oto Kiralama tarafından titizlikle takip edildiğinden, siz sadece işinize odaklanırsınız.

Aracınızın kaza yapması, arızalanması, serviste kalması gibi durumlarda iş kaybı yaşamaz, Lider Oto Kiralama’dan yedek araç temin ederek işlerinize devam edebilirsiniz.

Lider Oto Kiralama, 7 gün / 24 saat asistans servisi ile ihtiyacınız olduğu her an destek alır, hızla çözüme ulaşırsınız.

Aracınız 50.000 km’ye geldiğinde ücretsiz olarak lastik değişimi talep edebilir ve sözleşmenize bağlı olarak, 1 takım kış lastiği hizmetinden faydalanabilirsiniz.