Kurumsal

Otomotiv sektöründe 20 yılı başarılı bir şekilde geride bırakan firmamız;

  1.  Araç Kiralama
  2.  Sıfır veya İkinci El araç alım satımı
  3.  Araç Servis – Bakım – Hasar Onarım
  4.  Sigorta Şirketleri ile anlaşmalı (Hasar Onarım Merkezi)

Olarak birbirleriyle bağlantılı ve birbirini tamamlayan 4 ana grupta hizmet vermektedir.

lider-hizmet-zinciri

Buna Lider Hizmet Zinciri diyoruz.

Bu hizmet zincirimizde birbiriyle bağlantılı hizmet halkaları birbirinden kopukluk oluşturmadan oto kiralama hizmetimizin bir bütün olarak aksamadan işlemesini sağlamaktadır.

Böylece zincir daha sağlam olmakta, bu hizmet birlikteliği siz sayın müşterilerimize daha kaliteli ve bakımlı araçların daha ekonomik fiyatlarla üstelik her türlü bürokratik formalitelerden arındırılmış biçimde sunulmasını sağlamaktadır.

Kısaca LİDER OTO KİRALAMA size;

Daha kaliteli+ daha bakımlı + daha güvenli + daha hesaplı araçları daha kolay imkanlarla sunmaktadır.

Bu nedenle LİDER OTO KİRALAMA’da araç kiralarken “bir araçtan daha fazlasını” kiralarsınız.

Daha’larımız bitmedi.

LİDER OTO KİRALAMA’dan araç kiralayan müşterilerimiz hiçbir beklenmedik ve sürpriz problemlerle karşılaşmaz.

Araç ne amaçla kullanılacaksa araç teslim edilirken kullanım amacına en uygun yasal prosedürler tarafımızdan tamamlanarak, çıkabilecek olası yasal problemler önceden öngörülerek ve bunların önlemleri alınarak araç kiralama işlemi gerçekleşmektedir.

Örnek verecek olursak; İstanbul içerisinde Personel Servis taşımacılığı amacına yönelik olarak kiralanmış yolcu taşımaya yarayan minibüsler için İstanbul Büyük Şehir Belediyesince zorunlu olarak talep edilen PERSONEL GÜZERGAH BELGESİ tarafımızdan çıkartılarak müşterilerimize kolaylık sağlanmaktadır.

Bu belgeye sahip olmayan araçlar kiralayanlar bu belgeyi kendileri çıkartma zahmetine ve masrafına girmekte, bunu yapmayıp belgesiz trafiğe çıkınca ceza ödemektedirler.

LİDER OTO KİRALAMA’dan araç kiralayanlar bu nedenle de araç kiralama hizmetinin daha fazlasını alırlar.

D-2 BELGESİ:

Şehirlerarası yolculuk yapacak olan yolcu minibüsleri ve otobüsleri kiralandığı zaman D-2 Belgesi şartı bulunmaktadır.

D 2 belgesi Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanlığından verilmiş bir yetki belgesi olup bu belgeye haiz firmalar sahibi oldukları minibüs ve otobüsleri rahatlıkla kiraya verebilmektedirler. D-2 belgesine sahip bu araçlar Türkiye’nin her yerine yolcu taşımacılığı yapabilir.

En önemli husus D- 2 belgeli araçların normal trafik sigortası ve kasko sigortası haricinde zorunlu Taşımacı Sigortası ve araçta seyahat eden yolcuların koltuk sigortaları olmakta ve herhangi bir kaza durumunda D-2 belgesi olmayan firmalardan kiralanan araçlarda büyük bir risk oluşmaktadır.

D-2 Belgesine sahip olmayan minibüsleri veya otobüsleri kiralayanlar bu belgeyi kendileri çıkartma zahmetine ve masrafına girmekte, bunu yapmayıp belgesiz trafiğe çıkınca hem ceza ödemektedirler hem de kaza durumunda büyük riske girmektedirler.

LİDER OTO KİRALAMA’dan şehirlerarası yolculuk yapacak minibüs kiralayanlar D-2 Belgesi çıkartma masrafı ve zahmetine katlanmadan, ceza endişesi olmadan minibüs ve otobüs kiralamanın huzurunu yaşarlar. Çünkü D2 belgesi çıkartmanın en büyük şartı en az 75 koltuklu aracı olan firmalar bu belgeyi alabiliyor olmasıdır. Münferit olarak tek bir araç için bu belgenin alınması mümkün değildir, aynı zamanda 30,000,00 TL ye yakın bir harç ücreti mevcuttur.

Bu nedenle LİDER OTO KİRALAMA’da araç kiralarken “bir araçtan daha fazlasını” kiralarsınız.

İkincisi otomotiv  ikinci el araç alım satımı ve hatta yıllardan beridir edindiğimiz tecrübelere binaen sıfır km almak isteyen müşterilerimize tüm otomobil markalarından avantajlı araç alımı konusunda destek vermekteyiz.

Hatta bizden araç kiralayan müşterilerimiz veya onların yakınları araçlarına lastik alacakları zaman onlara % 20 indirimli lastik satın alma imkanını da sunuyoruz.

Ayrıca oto servisimiz Türkiye’deki birçok sigorta şirketi ile anlaşmalı olarak hasar onarım merkezi hizmeti vermekte olup, müşterilerimizin araçlarının kaza yapması durumunda tüm yasal prosedürler firmamız tarafından takip edilmekte araçlarının kaza yapmasından ötürü müşterilerimize ikame araçta tahsis edilmektedir.

Böylelikle müşterilerimiz, araçlarının hasar onarımı esnasında geçen süreç boyunca araçsız kalma derdinden de kurtulmaktadır.

Son olarak  da tüm bunlara buna bağlı olarak servis hizmetimiz gelmektedir. Kendi araçlarımızın bakımını ve onarımını kendi araç tamir ve bakım servisimizde yaptığımız için her araca hangi bakımların ve onarımların yapıldığını biliyoruz ve tıpkı aynı doktorun kontrolünde olan hastalar gibi her aracımız bizim bilgimiz dahilinde daha güvenli ve daha sağlıklı olmakta, müşterilerimize sürpriz arızalar çıkarmamaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz bizim araçlarımızla daha güvenli, daha konforlu ve daha zevkli yolculuk yapmaktadırlar.

Bunun yanında bizden araç kiralayan müşterilerimizin şahsi araçlarının da servis hizmetlerimizden yararlanması söz konusu olmaktadır. Servisimizdeki ustalar ve servis elemanları herhangi birinin aracına değil, bizden araç kiralayan kişilerin araçlarına kendi özel araçları gibi gereken özeni ve titizliği göstermektedir. Böyle bizden araç kiralayan müşterilerimiz LİDER OTO araç-bakım-onarım servisimizde bir numaralı özel müşteri olarak muamele görmekte ve başka servislerde göremedikleri ayrıcalıklı hizmet ve özel indirimlerden yararlanabilmektedirler.

Bu nedenle LİDER OTO KİRALAMA’da araç kiralarken “bir araçtan daha fazlasını” kiralarsınız.

LİDER OTO KİRALAMA EKSTRA HİZMET ZİNCİRİ;

A) MÜŞTERİLERİMİZİN BİZDEN KİRALAMIŞ OLDUKLARI ARAÇLAR İÇİN EKSTRADAN SUNDUĞUMUZ HİZMETLER :

1.-Müşterilerimizin gereksinimi olan araçlar müşterilerimiz için doğru tespit edilir.

2.-Müşterilerimizin araç kullanırken almaları gereken tüm yasal izinlerin tarafımızca temin edilir:

**D2 belgesi ; Yolcu taşımaya mahsus minibüs ve otobüslerin şehirler arası kullanımı için ulaştırma bakanlığından alınan yetki belgesi olup, firmamızın kendi öz mal araçları için D2 yetki belgesi vardır .

**K2 belgesi ; Kamyonet Pick-up ve Van tipi araçların kullanımı için ulaştırma bakanlığından alınan yetki belgesi olup firmamızın kendi öz malı araçları için K2 yetki belgesi vardır.

3.- Minibüs kiralamalarında firmaların personel taşıması için İstanbul Büyükşehir Belediyesinden alınması gereken güzergah izin belgeleri firmamız tarafından alınmaktadır.

4.-7/24 YOL HİZMETİMİZ ;

Firmamızdan kiralanan araçların olası bir kaza veya arıza durumunda kendi anlaşmalı olduğu kurtarıcı hizmeti vardır.

0530 637 0 724 no.lu telefonumuz şirket çalışanımızda bulunmaktadır. Müşterilerimizin kiraladıkları araçlarının arızalanması ya da herhangi bir acil ihtiyaçları olması durumunda müşterilerimiz personelimizle irtibata geçmektedir. Personelimiz müşterimizin mağduriyetinin giderilmesi için gerekeni yapmaktadır. Araç yolda kalmışsa çekici araç yönlendiriyor yada araç arızalandıysa mobil onarım aracımız olay yerine yönlendirilmektedir.

B) MÜŞTERİLERİMİZİN KENDİ ŞAHSİ ARAÇLARI İÇİN SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLER:

1. Müşterilerimizin kendilerine ait araçlarının trafik müşavirliği hizmeti tarafımızdan titizlikle verilmektedir.

2. Müşterilerimizin kendilerine ait araçlarının ve tüm sigorta işlemleri uygun fiyatlarla Lider Oto Kiralama bünyesinde yapılmakta ve sigorta aracılık hizmeti vermektedir.

3. Müşterilerimizin şahsi araçları için bakım onarım ve her türlü ARAÇ SERVİS hizmetleri servisimizde yapılmaktadır.

4. Müşterilerimizin şahsi araçlarının lastik gereksinimlerinde LİDER OTO KİRALAMA’nın faydalanmış olduğu lastik kampanyalarından müşterilerimizi de ücretsiz olarak yararlandırmaktayız.

5. Müşterilerimizin tüm sigorta şirketleri ile anlaşmalı hasar onarım merkezinde araç onarım işlerinde ikame araç hizmeti vermekteyiz.

C) MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN SUNMUŞ OLDUĞUMUZ OTOMOTİV (OTO-ALIM SATIM) HİZMETLERİ .

1.LİDER OTOMOTİV olarak müşterilerimizin gerek sıfır km gerek ikinci el araç ihtiyaçlarında tüm otomotiv markalarının aracılık hizmetlerini vermekte, müşterilerimizin en uygun otoyu en uygun fiyata satın almalarını sağlamaktayız.

2.Müşterilerimizin kendilerine ait ikinci el araçlarını satmaları konusunda piyasadaki en yüksek fiyattan araçlarını satmaları için aracılık hizmetleri vermekteyiz.

Bu nedenle LİDER OTO KİRALAMA’da araç kiralarken “bir araçtan daha fazlasını” kiralarsınız.