Lider Oto Servis

Oto servisimiz Türkiye’deki birçok sigorta şirketi ile anlaşmalı olarak hasar onarım merkezi hizmeti vermekte olup, müşterilerimizin araçlarının kaza yapması durumunda tüm yasal prosedürler firmamız tarafından takip edilmekte araçlarının kaza yapmasından ötürü müşterilerimize ikame araçta tahsis edilmektedir.

lider-oto-servis-cekmekoy-01Böylelikle müşterilerimiz, araçlarının hasar onarımı esnasında geçen süreç boyunca araçsız kalma derdinden de kurtulmaktadır.

Son olarak  da tüm bunlara buna bağlı olarak servis hizmetimiz gelmektedir. Kendi araçlarımızın bakımını ve onarımını kendi araç tamir ve bakım servisimizde yaptığımız için her araca hangi bakımların ve onarımların yapıldığını biliyoruz ve tıpkı aynı doktorun kontrolünde olan hastalar gibi her aracımız bizim bilgimiz dahilinde daha güvenli ve daha sağlıklı olmakta, müşterilerimize sürpriz arızalar çıkarmamaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz bizim araçlarımızla daha güvenli, daha konforlu ve daha zevkli yolculuk yapmaktadırlar.

lider-oto-servis-cekmekoy-02Bunun yanında bizden araç kiralayan müşterilerimizin şahsi araçlarının da servis hizmetlerimizden yararlanması söz konusu olmaktadır. Servisimizdeki ustalar ve servis elemanları herhangi birinin aracına değil, bizden araç kiralayan kişilerin araçlarına kendi özel araçları gibi gereken özeni ve titizliği göstermektedir. Böyle bizden araç kiralayan müşterilerimiz LİDER OTO araç-bakım-onarım servisimizde bir numaralı özel müşteri olarak muamele görmekte ve başka servislerde göremedikleri ayrıcalıklı hizmet ve özel indirimlerden yararlanabilmektedirler.

plus-ikonBu nedenle, LİDER OTO KİRALAMA’da araç kiralarken
“Bir araçtan daha fazlasını” kiralarsınız.